صفحه اصلی | راهنما
Header
امروز : جمعه 23 آذر 1397 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 9798- دوره هجدهم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
311115پرسپولیس1
311115پدیده خراسان2
301614سپاهان3
26915تراکتورسازی4
251215استقلال تهران5
19215پارس جنوبی جم6
18-515فولاد خوزستان7
17-415سایپا8
16-115پیکان9
16-315نساجي مازندران10
16-515صنعت نفت آبادان11
15-515نفت مسجد سلیمان12
14-215ماشين سازي تبريز13
13-615ذوب آهن14
10-1915سپیدرود رشت15
5-1114استقلال خوزستان16
تبلیغاتمنبع عکس :

پارس جنوبی 3- سپیدرود 1؛ ول‌کن صدر نیستند!

شاگردان تارتار در ادامه نمایش درخشان این فصل به پیروزی پُر گل مقابل سپیدرود رشت رسیدند.


به گزارش "ورزش سه"، پارس جنوبی که هفته قبل به روند سه تساوی پیاپی پایان داد و ذوب‌آهن را در اصفهان شکست داد امروز هم موفق شد با نمایش هجومی و حفظ نتیجه 3 بر یک به دومین برد متوالی دست پیدا کند تا باز هم اجازه صدرنشینی به پرسپولیس ندهد و دوباره رده اول را از آن خود کند؛ دو ضربه سر دقیق از اومانیا و علیاری و فرصت طلبی نانگ، پارس جنوبی را به سه گل رساند و تک گل حسین ابراهیمی نیز نتوانست از شکست سپیدرود جلوگیری کند.


 


هفته یازدهم لیگ برتر؛ ساعت 15:30؛ تاریخ: 96/08/11
استادیوم: تختی جم/ تماشاگر: 10 هزار نفر
داور: علی صفایی؛ کمک‌ها: علی میرزابیگی، مهدی شفیعی و پیمان فرخی‌مهر/ ناظر: عبود سنگاشکن.

 

اخطار:

 

حسین ابراهیمی(دقیقه 28) توحید غلامی(51) از سپیدرود

محسن فروزان(81) از پارس جنوبی جم

 


پارس جنوبی جم


محسن فروزان، حامد نورمحمدی، مایکل اومانیا، فرشاد محمدی‌مهر، میثم تیموری، حسین پورامینی، میثم نقی‌زاده، مهدی زبیدی، مجید علیاری(86- مجتبی لطفی)، امیرارسلان مطهری(41- ابراهیم صالحی) و آلویس نانگ(63- احسان تاییدی).
سرمربی: مهدی تارتار

 


سپیدرود رشت


سید محمد حسینی، حمید ملکی، سید هادی موسوی، امید سام‌کن(37- سید صالح آهی)، محمدرضا الماس‌خاله(50- میرهادی میرجوان)، میثم تهی‌دست(65 - میعاد یزدانی)، میثم فردوسی، توحید غلامی، میلاد قربان‌زاده، حسین ابراهیمی و پویا نزهتی.
سرمربی: علی نظرمحمدی

 

 

شرح بازی
 

آرایش هجومی شاگردان تارتار از همان دقایق ابتدایی شکل گرفت و آنها با گذشت کمتر از 6 دقیقه صاحب یک ضربه آزاد شدند که با ارسال زبیدی و ضربه سر اومانیا خیلی زود از سپیدرود پیش افتادند و بعد از آن هم بازی را در دست گرفتند اما در ادامه شاگردان نظرمحمدی روی یک ضد حمله سریع با شوت ابراهیمی به گل تساوی دست یافتند؛ پارس جنوبی که در حضور تماشاگران پر شورش به دنبال بازگشت به صدر جدول بود با فشار بیشتر در زمین حریف باز هم روی یک سانتر گلزنی کرد و این بار ارسال محمدی‌مهر و ضربه سر تماشایی علیاری بود که آنها را به گل دوم رساند؛ پس از این گل سپیدرود روی یک کرنر و یک سانتر شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که راه به جایی نبرد و حملات جمی‌ها نیز بی‌ثمر بود تا نیمه اول با نتیجه 2 بر یک به سود شاگردان تارتار خاتمه پیدا کند.


پارس جنوبی نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و دو فرصت جدی خلق کرد اما تلاش آنها برای باز کردن دروازه سپیدرود تنها 8 دقیقه ادامه داشت و نانگ روی دفع اشتباه حسینی توانست سومین گل تیمش را به ثمر رساند؛ در ادامه سپیدرود کار خاصی برای جبران نتیجه انجام نداد و به غیر از یک ارسال خطرناک و یک شوت داخل محوطه خطری روی دروازه پارس جنوبی به وجود نیاورد؛ شاگردان تارتار با گردش توپ در میانه زمین به خوبی بازی را مدیریت کردند و با وجود زدن شوت‌های راه دور برای ایجاد شانس گلزنی، بیشتر به دنبال حفظ نتیجه بودند که این کار را به خوبی انجام دادند و به سه امتیاز ارزشمند رسیدند.

 

شرح گل


پارس جنوبی 1 - سپیدرود 0 (دقیقه 6: مایکل اومانیا): زبیدی ضربه آزاد سمت چپ زمین را به محوطه جریمه سپیدرود ارسال کرد که اومانیا، مدافع پارس جنوبی موفق شد با ضربه سر گل اول این مسابقه را به ثمر رساند.

 

پارس جنوبی 1 - سپیدرود 1 (دقیقه 20: حسین ابراهیمی): نورمحمدی با ضربه سر دفع ناقصی روی توپ ارسالی از جناح چپ زمین داشت تا ابراهیمی با شوت سر ضرب و روی پا دروازه فروزان را باز کند.

 

پارس جنوبی 2 - سپیدرود 1 (دقیقه 32: مجید علیاری): ارسال دقیق محمدی‌مهر از میانه زمین را علیاری با ضربه سر چرخشی و تماشایی زد که توپ بعد از برخورد به زیر طاق دروازه تبدیل به گل دوم پارس جنوبی شد.

 

پارس جنوبی 3 - سپیدرود 1 (دقیقه 53: آلویس نانگ): پرتاب اوت علیاری را حسینی، دروازه‌بان سپیدرود دفع ناقصی داشت تا نانگ به راحتی گل سوم پارس جنوبی را به ثمر رساند.

 

بهترین بازیکن


مجید علیاری، هافبک جوان پارس جنوبی از اعتماد دوباره تارتار برای حضورش در ترکیب بهترین بهره را برد و علاوه بر پاس‌های بدون اشتباه و نمایش موثر در فاز هجومی، گل دوم تیمش را به زیبایی با ضربه سر چرخشی و زیر طاقی به ثمر رساند و روی سومین گل هم با پرتاب اوت تاثیرگذاری مستقیم داشت.


اتفاق ویژه


تداوم شکست ناپذیری و درخشان پارس جنوبی در یازدهمین بازی فصل که با پیروزی برابر سپیدرود و صعود به صدر جدول، با یک بازی و دو امتیاز نسبت به پرسپولیس و پیکان همراه بود مهم‌ترین و البته تکراری‌ترین اتفاق شیرین هفته‌های اخیر برای جمی‌هاست.


لحظات حساس

 

دقیقه 15: ارسال زبیدی از جناح راست زمین را حسینی، دروازه‌بان سپیدرود با خروج خود دفع کرد اما برخوردی با سام‌کن داشت که موجب مصدومیت هر دو بازیکن شد.

دقیقه 29: ضربه آزاد میثم تیموری از پشت محوطه جریمه را حسینی از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد.

دقیقه 30: پرتاب اوت بلند علیاری را مطهری اثر گذاشت تا نانگ در شرایط خوب گلزنی قرار بگیرد اما ضربه او بی‌حاصل به اوت رفت.

دقیقه 38: ملکی با سانتر بلند موقعیت خطرناکی برای سپیدرود ترتیب داد که دفع ناقص فروزان را در ادامه علیاری به کرنر فرستاد.
دقیقه 39: ارسال توپ ابراهیمی به محوطه جریمه پارس جنوبی را مدافعان این تیم سراسیمه دفع کردند.

دقیقه 2+45: پورامینی با ارسال خوب داخل محوطه توپ را به تیرک دوم فرستاد که ضربه سر علیاری را این بار حسینی در شرایط سختی از گوشه دروازه به کرنر تبدیل کرد.

دقیقه 47: شوت محکم تیموری به مدافعان سپیدرود برخورد کرد و دفع شد.
دقیقه 47: ارسال محمدی‌مهر و ضربه سر علیاری با اختلاف اندک از روی دروازه سپیدرود به اوت رفت.

دقیقه 60: شوت نزهتی بی‌ثمر بود و خطری روی دروازه پارس جنوبی ایجاد نکرد.

دقیقه 63: ضربه آزاد پای چپ تیموری به محل تلاقی تیرک دروازه سپیدرود برخورد کرد و با بدشانسی او تبدیل به گل نشد.

دقیقه 69: فرار زبیدی به داخل محوطه جریمه و ضربه او بعد از برخورد به حسینی توسط مدافعان سپیدرود به کرنر رفت.

دقیقه 71: ضربه نزهتی در شلوغی محوطه جریمه به مدافعان پارس جنوبی برخورد کرد و در اختیار فروزان قرار گرفت.
دقیقه 84: شوت راه دور زبیدی با فاصله زیادی از بالای دروازه سپیدرود به بیرون رفت.

 


در حاشیه


* حسین کعبی که گفته می‌شد به دلیل مصدومیت ممکن است این بازی را از دست بدهد روی نیمکت سپیدرود دیده می‌شود.

* بلیت‌های دیدار پارس جنوبی جم و سپیدرود از ساعت ۱۱:۳۰ در اطراف ورزشگاه به فروش رفت و درب‌های ورزشگاه تختی شهر جم از ساعت ۱۲ به روی هواداران باز شد.
* علی دشتی و امید سینگ، دو بازیکن پارس جنوبی به دلیل مصدومیت در ترکیب تیمشان نیستند.
* امید سام‌کن به دلیل برخوردی که با علیاری داشت، در دقیقه 25 روی زمین افتاد تا در دومین مصدومیت متوالی این مسابقه دیگر نتواند به کارش ادامه دهد و تعویض شود.
* هواداران پارس جنوبی با شعار «تیم ملی جنوبی» اعتراض خود را نسبت به لیست کارلوس کی‌روش که هیچ یک از بازیکنان پارس جنوبی در آن جایی ندارند، نشان دادند.
* تماشاگران پارس جنوبی با در دست داشتن بنری از شهاب حسینی، بازیگر تلویزیون و سینما که اعلام نمود تیم مورد علاقه‌اش پارس جنوبی است، تقدیر کردند.
منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1396/08/12 02:02
سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 94 نفر

کل بازديد : 7557675 نفر

بازديد امروز :  1307 نفر

بازديد ديروز :  1735 نفر

کل اعضاء :  2411 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.