صفحه اصلی | راهنما | به کانال تلگرام ما بپیوندید
Header
امروز : جمعه 10 تیر 1401 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 140001 - دوره بیست و یکم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
682930استقلال تهران1
632330پرسپولیس2
562230سپاهان3
51930گل گهر سيرجان4
49830فولاد خوزستان5
451030مس رفسنجان6
37-330آلومینیوم اراک7
37-430ذوب آهن8
36-130پیکان9
36-430صنعت نفت آبادان10
34-730هوادار11
33-1030نساجي مازندران12
31-630تراکتور13
22-2130نفت مسجد سلیمان14
17-1930فجر سپاسی15
17-2630شهر خودرو16
تبلیغات


منبع عکس : www.iranianfootball.ir

www.iranianfootball.ir                                       مس رفسنجان صفر - استقلال تهران 2

تیم فرهاد مجیدی حتی به مس در رفسنجان هم رحم نکرد و استقلالی‌ها با دو گل از سد میزبان قدرتمند خود گذشتند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در یک بازی جذاب و دیدنی که موقعیت‌های متعددی را در پی داشت، توانست با درخشش خیره کننده امیرحسین حسین‌زاده، دو بر صفر از سد مس در رفسنجان گذشته و قهرمانی خود را بیش از پیش مقتدرانه‌تر کند.

این بازی فوق العاده هیجان انگیز و با حملات دو تیم آغاز شد. در دقیقه 2 ضربه کرنر آذرباد روی خط محوطه شش‌قدم در حالی به تیموری رسید که در شعاع یک متری او بازیکنی از استقلال حضور نداشت اما ضربه سر این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

لحظاتی پس از این موقعیت، امیرحسین حسین زاده پس از چند متر تکروی از پشت محوطه جریمه با شوتی محکم و سرکش دروازه مس را تهدید کرد که شوت دیدنی این بازیکن به تیرک دروازه برخورد کرد و برگشت داده شد. لحظاتی بعد باز هم مس صاحب فرصت شد که علیاری در دهانه دروازه نتوانست از این فرصت استفاده کند و حسینی توپ را گرفت.

پس از این دو فرصت، بازی متعادل دنبال شد تا اینکه ضربه سر سیلوا روی کرنر مهدی‌پور، خطرناک راهی اوت شد. در دقیقه 35  ضربه سر مجید علیاری در اختیار حسینی قرار گرفت. لحظاتی بعد این بازیکن روی اشتباه جلالی صاحب موقعیت تک به تک شد که حسینی به‌خوبی شوت او را مهار کرد. روی شروع مجدد سریع گلر آبی‌ها، توپ از فایز الرشیدی عبور کرد که حسین‌زاده با ضربه‌ای قیچی برگردان از گوشه دروازه قصد داشت دروازه مس را تهدید کند که توپ او به بیرون رفت.

بالاخره در دقیقه 48 قفل دروازه‌ها شکسته شد. امیرحسین حسین‌زاده با یک حرکت انفرادی دیدنی از سمت چپ، توانست سه بازیکن مس را از پیش روی بردارد و با یک ضربه فنی دیدنی از گوشه محوطه جریمه، توپ را به تور دروازه مس چسباند و گل اول بازی را به ثمر رساند.

پس از گذشت هفت دقیقه، پدیده جوان آبی‌ها گل دومش را نیز به ثمر رساند. روی یک ضد حمله، آبی‌ها از سمت راست صاحب موقعیت شدند. پاس در عرض مهدی‌پور روی خط محوطه جریمه به حسین‌زاده رسید و این بازیکن پس از آنکه توپ را روی پای راستش آورد، با شوتی روی پا و دیدنی، توپ را به گوشه دروازه مس فرستاد تا استقلال را 2 بر صفر پیش بیندازد.

در ادامه مس چند موقعیت خوب مانند شوت راه دور عقیل کعبی، ضربه سر لطیفی و شوت منشا را از دست داد و در نهایت بازی با نتیجه دو بر صفر به سود استقلال به پایان رسید و آبی‌پوشان توانستند به امتیاز 67 دست پیدا کنند.

بازی از هفته بیست و نهم بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر 
سه‌شنبه: 03/03/1401 ؛ ساعت: 20:00 
ورزشگاه: شهدای مس رفسنجان /  بیش از هزار تماشاگر 
گروه داوری: احمد محمدی / کمک‌ها: علی اکبر نوری – دانیال باشنده ؛ داور چهارم: محمدرضا تارخ / ناظر: حیدر شکورترکیب مس:
فایز الرشیدی
شاهین توکلی (78- مهدی ترکمان)
فرشاد محمدی‌مهر (69- سیدمجید نصیری)
عقيل کعبی
سیدمهدی حسینی
مهرداد رضایی (85- قائم اسلامی خواه)
حسن جعفری
میثم تیموری (85- فراز امامعلی)
مجید علیاری
محسن آذرباد
گا‌دوین منشا (78- امید لطیفی)
سرمربی: محد ربیعی

ترکیب استقلال:
سید‌حسین حسینی
عارف غلامی
رافائل سیلوا
ابوالفضل جلالی
صالح حردانی (66- وریا غفوری)
جعفر سلمانی (66- محمد دانشگر)
زبیر نیک‌نفس
مهدی مهدی‌پور
امیرحسین حسین‌زاده (82- عزیزبک آمانوف)
کوین یامگا (66- سبحان خاقانی)
آرمان رمضانی(89- سعید مهری)
سرمربی: فرهاد مجیدیکارت زرد:
استقلال:محمد دانشگر (30) آرمان رمضانی (54) رافائل سیلوا (70)  مهدی مهدی‌پور (90+4)
کارت قرمز:
استقلال: محمد دانشگر(80)

شرح گل:
مس رفسنجان صفر – استقلال یک (دقیقه 48: امیرحسین حسین‌زاده): امیرحسین حسین‌زاده با یک توپ گیری از میانه میدان، از میان دو بازیکن مس عبور کرد و بازیکن سوم را نیز به زیبایی از پیش رو برداشت و از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد که با یک شوت بغل پای دیدنی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد و به زیبایی هر چه تمام‌تر، یک گل استثنایی را به ثمر رساند.
مس رفسنجان صفر – استقلال 2 (دقیقه 55: امیرحسین حسین‌زاده): روی یک ضد حمله سریع، آرمان رمضانی توپ را از میانه میدان گرفت و به سمت راست برد. مهدی‌پور پس از چند متر پیش روی، با یک پاس در عرض توپ را روی خط محوطه جریمه به حسین‌زاده رساند. این بازیکن پس از یک استپ، توپ را روی هوا آورد و با شوتی محکم و دیدنی، قفل دروازه مس را برای بار دوم باز کرد و تیمش را پیش انداخت.لحظات حساس:
دقیقه 2: ارسال کرنر آذرباد به روی دروازه استقلال در شرایطی به میثم تیموری رسید که هیچ‌کدام از بازیکنان استقلال مراقب او نبودند و ضربه سر این بازیکن در دهانه دروازه به شکل فوق العاده خطرناکی از کنار تیرک به بیرون رفت.
دقیقه 3: حرکت انفرادی و زیبای امیرحسین حسین‌زاده با یک شوت محکم از پشت محوطه جریمه همراه شد که شوت دیدنی او با برخورد به تیرک عمودی ‌دروازه برگشت داده شد.دقیقه 5: یک ارسال تند و تیز از سمت چپ به روی دروازه استقلال در محوطه شش‌قدم به مجید علیاری رسید و در حالی‌که توپ از گلر استقلال هم عبور کرده بود اما ضربه بی دقت علیاری به سیدحسین حسینی رسید و او توپ را مهار کرد.
دقیقه 15: ارسال کرنر خوب مهدی‌پور به روی دروازه به رافائل سیلوا رسید که ضربه سر او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 16: محسن آذرباد قصد داشت با شوتی از راه دور، حسینی را غافلگیر کند که ضربه او با اختلاف زیادی از کنار دروازه به بیرون رفت.دقیقه 35: ارسال خطرناک حسن جعفری به روی دروازه با ضربه سر علیاری همراه شد که حسینی به‌سختی و در دو مرحله توپ را مهار کرد.
دقیقه 36: روی شروع مجدد حسینی، فایز الرشیدی در گوشه محوطه جریمه دچار اشتباه شد که حسین‌زاده قصد داشت با ضربه‌ای آکروباتیک از گوشه محوطه جریمه دروازه را باز کند که توپ او به شکل خطرناکی به بیرون رفت.
دقیقه 38: روی اشتباه جلالی، این علیاری بود که در موقعیت تک به تک با حسینی قرار گرفت که گلر آبی‌ها با یک واکنش دیدنی، دروازه تیمش را نجات داد.
دقیقه 40: شوت محکم و پرقدرت آرمان رمضانی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 45: حسینی این بار از اشتباه نیک‌نفس و غلامی استفاده کرد و وارد محوطه جریمه شد که تکل سیلوا مانع از پیشروی این بازیکن شد. در ادامه شوت منشا روی پای او ننشست و ضربه او را حسینی به‌راحتی مهار کرد.
دقیقه 46: یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه برای استقلال به‌دست آمد که ضربه مهدی‌پور از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 61: امیرحسین حسین‌زاده با یک پاس در عرض، آرمان رمضانی را صاحب توپ کرد. این بازیکن پس از یک چرخش به موقع، ضربه‌اش را به سمت دروازه مس زد که فایز الرشیدی توپ را مهار کرد.
دقیقه 76: شوت راه دور گادوین منشا روی یک ضربه کاشته از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 79: شوت سبحان خاقانی با فاصله زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 81: شوت راه دور و پای چپ عقیل کعبی با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 86: ارسال حسن جعفری با ضربه سر لطیفی همراه شد که توپ به بیرون رفت.

*حواشی:
* بازیکنان تیم فوتبال مس رفسنجان پیش از شروع مسابقه تونل افتخار برای بازیکنان استقلال زدند تا به‌نوعی به قهرمان زودهنگام فصل تبریک بگویند. هفته گذشته نیز بازیکنان آلومینیوم اراک برای استقلال تونل قهرمانی زدند.* با اینکه مس رفسنجان میزبان است اما اکثر تماشاگران حاضر در ورزشگاه هوادار تیم استقلال هستند.
* در هفت بیست و نهم لیگ برتر از 8 مسابقه فقط دو دیدار برگزار می‌شود و سایر مسابقات به دلیل آلودگی هوا به تعویق افتاده است.
*  برخی خبرنگاران ‌بیرون از ورزشگاه مانده‌اند و برای ورود به ورزشگاه دچار مشکل هستند.
*محمد دانشگر که بازی را از روی نیمکت دنبال می‌کند، به دلیل اعتراض به داوری یک کارت زرد گرفت.
* عوامل باشگاه مس با قرار دادن تصویر مرحوم ناصر حجازی در کنار زمین، یاد اسطوره استقلالی‌ها را گرامی داشتند.منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1401/03/04 15:21
سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 341 نفر

کل بازديد : 13926634 نفر

بازديد امروز :  719 نفر

بازديد ديروز :  6105 نفر

کل اعضاء :  2424 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.