صفحه اصلی | راهنما
Header
امروز : شنبه 30 تیر 1397 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 9697- دوره هفدهم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
643330پرسپولیس1
551630ذوب آهن2
542530استقلال تهران3
54630سایپا4
471030پارس جنوبی جم5
45630پیکان6
44130فولاد خوزستان7
40030صنعت نفت آبادان8
37-830گسترش فولاد تبریز9
34-530تراکتورسازی10
33030پدیده خراسان11
31-1730استقلال خوزستان12
30-1530سپیدرود رشت13
29-330سپاهان14
24-1830نفت تهران15
15-3130سیاه جامگان خراسان16
تبلیغاتمنبع عکس :

پرسپولیس، فاتح سوپر جام 1396

فرشاد احمدزاده که بعد از مدت‌ها از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی برای سرخپوشان شده بود، پرسپولیس را به گل سوم جدال سوپرجام رساند.

به گزارش "ورزش سه"، حمید درخشان در فاصله کمتر از ٢٤ ساعت بعد از قبول هدایت نفت تهران به دنبال کسب جام در سوپرکاپ فوتبال ایران است و کار سختى مقابل برانکو و شاگردان با انگیزه اش پیش رو دارد.
سرمربى کروات سرخپوشان که بعد از ٩ سال پرسپولیس را به جام رسانده اکنون قصد دارد بار دیگر جشن قهرمانى را در آزادى برپا کند و باید دید تقابل او و درخشان چه نتیجه اى در پى خواهد داشت.

 


استادیوم آزادى  
داور: بیژن حیدرى      کمک داوران: علیرضا ایلدروم و یعقوب حجتى

 

 
پرسپولیس

 

علیرضا بیرانوند، شایان مصلح، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، وحید امیری(کامیابی نیا 84)، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان (حمید طاهرخانی، دقیقه 88)، مهدی طارمی (دقیقه 74، سیامک نعمتی) و علی علیپور
سرمربى: برانکو ایوانکوویچ

 


نفت تهران

 

میلاد فراهانی، جهانبخش ذبیحی‌طاهر، حسین جعفری، فرید محمدی‌زاده، امیرحسین فشنگچی(علی خدایی 74)، علیرضا عزت‌کرامت، فرشاد هاشمی، علی میرخراط، مجتبی حق‌دوست، آرش شهامتی و عیسی آل‌کثیر
سرمربى: حمید درخشان

 

 

 

اخطار

 

 

فرشاد احمدزاده (43) از پرسپولیس

 

 

شرح گل ها

 

 

پرسپولیس 1 نفت تهران 0: (دقیقه 18، علی علیپور): در شرایطی که بازیکنان پرسپولیس چند موقعیت مناسب را از دست داده بودند، علی علیپور روی فراری بلند، توانست با ضربه ای دقیق و بدون حرکت اضافه میلاد فراهانی را تسلیم و گل اول تیمش را به ثمر برساند.

 

 

 

پرسپولیس 2 نفت تهران 0: ( دقیقه 66، محسن مسلمان): هافبک شماره 77 سرخپوشان روی حرکت بازیکنان سمت راست این تیم و ارسال پاس خوب از سوی علی علیپور با شوتی دیدنی گل دوم تیمش را به ثبت رساند.

 

پرسپولیس 3 نفت تهران 0: (دقیقه 83، فرشاد احمدزاده) ارسال زمینی ماهینی برای استفاده از بازیکنان داخل محوطه جریمه با اشتباه مدافع نفت و تکل بی مهابا روی سیامک نعمتی، داورا را مجاب به اعلام ضربه پنالتی کرد. این ضربه را فرشاد احمدزاده به گل سوم تیمش تبدیل کرد تا بعد از مدت ها ضمن گلزنی برای سرخپوشان تمام شادی های ناتمامش را به اجرا بگذارد.

 

 

شرح نیمه اول:

 


پرسپولیس در یکی از یک طرفه ترین نیمه های خود تنها به دلیل فشار سنگین تمرینات آماده سازی از ثبت نتیجه برتر از برد یک گله نرسید. نفت تهران که تنها 9 ساعت پیش از این بازی توانسته بود با دروازه بان خود به توافق دست یابد و سرمربی‌اش نیز در کمتر از 24 ساعت از حضورش روی نیمکت این تیم عذر

چند بازیکن این تیم را خواسته بود، شاگردان برانکو با فشار روی دروازه حریف بارها در موقعیت گلزنی قرار گرفته بودند و مهدی طارمی و علی علیپور می‌توانستند خیال برانکو و هوادارانش را برای دستیابی به پیروزی راحت کنند.
با این حال تنها علی علیپور توانست سرخ‌ها را به خواسته شان در نیمه اول برساند و بازی کم برخورد دو تیم با همان یک گل در 45 دقیقه ابتدایی خاتمه یافت.

 

 

بهترین بازیکن - علی علیپور

 


مهاجم شمالی پرسپولیس مطابق روزهای پایانی فصل گذشته با شرایط بدنی فوق العاده‌اش یک شب فوق العاده را پشت سر گذاشت. علی علیپور که در روزهای پایانی فصل گذشته پا به پای طارمی در گلزنی پیش می رفت اینبار توانست با یک گل زده و یک پاس گل باز هم نقش موفق خود در ترکیب سرخپوشان را به جا بگذارد و نشان دهد علیرغم حضور گادوین منشا، برانکو نباید به او به چشم نیمکت نشین نگاه کند.

 

 

دقایق حساس


 

دقیقه 4: ارسال ضربه ایستگاهی توسط محسن مسلمان در یک رفت و برگشت به مهدی طارمی رسید و در حالی که این بازیکن برای ضربه آکروباتیک خود را مهیا می کرد با علیپور قاطی کرد تا تنها یک کرنر نصیب آنها شود.

 

 

دقیقه 8: دومین موقعیت جدی برای پرسپولیس روی ارسال وحید امیری و مهیا شدن توپ برای علیپور با واکنش موفق میلاد فراهانی و تکل مدافع نفت یک کرنر برای این تیم شکل داد.

دقیقه 9: ارسال کرنر توسط محسن مسلمان و ضربه سر علی علیپور با بدشانسی این مهاجم شمالی راهی به دروازه نیافت و توپ با اختلافی کم راهی اوت شد.
دقیقه 27: روی حرکات ترکیبی بازیکنان پرسپولیس، مهدی طارمی موقعیت خوبی به دست آورد که ارسال زمینی او برای فرشاد احمدزاده با ضربه دقیقی برای باز کردن دروازه نفت همراه نشد.

دقیقه 36: حرکت پا به توپ حسین ماهینی به داخل محوطه جریمه نفت و پاس فوق العاده او برای مهدی طارمی با سهل انگاری این بازیکن راهی به دروازه نیافت و توپش راهی بیرون رفت.

دقیقه 45: آخرین شانس پرسپولیس برای افزایش تعداد گل هایش در نیمه اول با خطا روی علیپور در گوشه محوطه جریمه نفت شکل گرفت. این ضربه را محسن مسلمان ارسال کرد که البته بازیکنی موفق به زدن ضربه سر مناسب نشد.

 

 

دقیقه 50: فرار جالب توجه فرشاد احمدزاده به سمت دروازه نفت و ارسال او برای طارمی پیش از ضربه مهاجم سرخ‌ها با دفع مدافعان راهی اوت شد.
دقیقه 52: فضای مناسب برای شوتزنی علی علیپور با ضربه این مهاجم همراه شد که توپش با اختلاف راهی بیرون شد.

دقیقه 55: مصدومیت میلاد فراهانی باعث وقفه ای دو دقیقه ای در جریان بازی شد تا کادرپزشکی برای بررسی شرایط این دروازه بان راهی زمین شود.

دقیقه 58: حرکت علی علیپور پشت محوطه جریمه توپ مناسبی را برای احمدزاده فراهم کرد که ضربه شماره 10 پرسپولیس در دو مرحله توسط فراهانی مهار شد.

دقیقه 60: علی عزتی دقیقا روی خط محوطه جریمه علی علیپور را متوقف کرد تا بیژن حیدری به نشانه خطا در سوت خود بدمد و سرخپوشان را صاحب یک فرصت ایده آل کند. این ضربه اما از سوی انصاری به خوبی نواخته نشد تا فرصت از دست برود.

دقیقه 73: ارسال مسلمان روی دروازه و اشتباه مدافعان و دروازه بان نفت فرصت خوبی نصیب فرشاد احمدزاده کرد که ضربه سر این بازیکن از روی خط محوطه جریمه با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 77: شوت راه دور عیسی آل کثیر با اختلاف زیادی راهی اوت شد تا نفت همچنان در ایجاد خطر روی دروازه بیرانوند ناکام باشد.

دقیقه 80: پاس پشت پای فوق العاده از سوی سیامک نعمتی، وحید امیری را با دروازه بان تک به تک کرد که ضربه این بازیکن راهی به چارچوب نیافت.

دقیقه 87: کمال کامیابی نیا، در بدو حضورش در زمین فرصت خوبی برای شوتزنی به دست آورد که ضربه اش را فراهانی در اختیار گرفت.

دقیقه 89: ارسال دیدنی شایان مصلح از سمت چپ را اینبار علی علیپور به قصد ضربه آکروباتیک نواخت که توپش با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 1+90: سیامک نعمتی مشابه ضربه ای که فصل گذشته وارد دروازه استقلال کرده بود اینبار به قصد دروازه نفت کرد که شوت 35 متری اش با دفع میلاد فراهانی راهی کرنر شد.
منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1396/04/30 23:04
سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 74 نفر

کل بازديد : 7259024 نفر

بازديد امروز :  205 نفر

بازديد ديروز :  2594 نفر

کل اعضاء :  2411 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.