صفحه اصلی | راهنما
Header
امروز : یکشنبه 28 آبان 1396 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 9697- دوره هفدهم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
251311پارس جنوبی جم1
24712پیکان2
231310پرسپولیس3
17711پدیده خراسان4
17211فولاد خوزستان5
14-111صنعت نفت آبادان6
14-411سایپا7
14-812گسترش فولاد تبریز8
13411ذوب آهن9
12-111تراکتورسازی10
12-211سپیدرود رشت11
12-311استقلال تهران12
12-611نفت تهران13
11-411سپاهان14
10-1012استقلال خوزستان15
7-711سیاه جامگان خراسان16
تبلیغات


منبع عکس : varzesh3.com

varzesh3.com                                            ایران 2 - توگو صفر

ملی پوشان ایران در اولین دیدار تدارکاتی خود جهت آماده شدن برای جام جهانی توانستند با دو گل از سد توگو بگذرند.

به گزارش "ورزش سه"، دو گل کریم انصاری فرد در این دیدار باعث شد تا اولین پیروزی تیم کی روش در راه آماده سازی برای جام جهانی به دست بیاید. ملی پوشان ایران که چند روز دیگر باید برابر روسیه قرار بگیرند اولین بازی تدارکاتی خود را به سلامت و با پیروزی به پایان رساندند.

 

 

13 مهرماه 1396/ساعت 18:15
ورزشگاه آزادی تهران
داور: یعقوب عبداله باقی      کمک ها: راشد الحکمانی  و رشید الغیطی      داورچهارم: موعود بنیادی فر

 


 

 

ترکیب ایران


حامد لک، روزبه چشمی، محمدحسین کنعانی زادگان(73 سیدجلال حسینی)، وریا غفوری، احسان حاج صفی(46 سعید آقایی)، سعید عزت اللهی(46 امید ابراهیمی)، احمد عبدالله زاده(73 وحید امیری)، مهدی ترابی(77 اکبر ایمانی)، سامان قدوس(63 رضا قوچان نژاد)، کاوه رضایی و کریم انصاری‌فرد
سرمربی: کارلوس کی‌روش

 

ترکیب توگو


سابیرو واسا، فرانکو آتچو(84 آتسو سکو)، حکیم اوروساما، ماتیو دوساوی (75 سنام وومه)، اورو اوکوریکو(65 ماکیلبه کولون)، استیو لاوسن، کوکو (75 گیلائوم ینوسی)، لالاوله آتاکورا، فودولابا، اورتگا دینه و ایلهاس ببو(65 کوملان آبگنیادان)
سرمربی: کلود لروی

 

 

اخطارلالاوله آتاکورا(84)

 

 

شرح گل ها

 

ایران 1 توگو 0(دقیقه 51، کریم انصاری فرد): شوت محکم سامان قدوس از پشت محوطه جریمه با واکنش دروازه بان توگو دفع شد اما کریم انصاری فرد با فرصت طلبی از توپ برگشتی نهایت استفاده را برد و توانست دروازه حریف را باز کند.


ایران 2 توگو 0(دقیقه 59، کریم انصاری فرد): یک حمله سریع از سوی ملی پوشان ایران که از روی یک ضربه ایستگاهی آغاز شد باعث شد تا امید ابراهیمی تازه به میدان آمده از کناره راست با یک پاس کات بک توپ را به درون محوطه شش قدم بفرستد  و بازهم انصاری فرد با جاگیری خوب خود توانست خیلی زود به توپ برسد و آن را وارد دروازه توگو کند.

 

 

بهترین بازیکن:

 

طبیعتا کریم انصاری فرد با دو گلی که در این دیدار وارد دروازه حریف کرد را می توان بهترین بازیکن دیدار انتخاب کرد. مهاجم ایرانی المپیاکوس با جایگیری و فرصت طلبی توانست دو بار گلزنی کند.
مهدی ترابی نیز یکی از بهترین بازیکنان ایران در این دیدار بود. هافبک تکنیکی تیم ملی در این دیدار پشت مهاجمان بازی می کرد و تا زمانی که در میدان حضور داشت با پاس ها و حرکات رو به جلوی خود آهنگ حملات تیم ملی را تنظیم می کرد.
سامان قدوس نیز در اولین بازی خود توانست بدرخشد و بارها با حرکات خود خط دفاعی توگویی ها را به هم بریزد. او روی گل اول ایران نیز تاثیر مستقیم داشت.
به این نفرات باید روزبه چشمی را هم اضافه کرد که با وجود حضور در قلب خط دفاعی روز پرفروغی را پشت سر گذاشت و تمام ضربات اول روی دروازه ایران را مهار کرد.

 

اتفاق ویژه:

 

١. کارلوس کی روش برای این دیدار به طور کامل از تیم دوم خود استفاده کرد. او که تنها سعید عزت اللهی رااز تیم اول خود داشت ١٠ بازیکن پست های دیگر را تغییر داد تا محک جدی خود را برای جام جهانی آغاز کند.

٢.سیدجلال حسینی که به عنوان یکی از بازیکنان جانشین به میدان آمد موفق شد یکصد و یازدهمین بازی خود را به انجام برساند تا تبدیل به چهارمین بازیکنی شود که در تاریخ فوتبال ایران بیشترین بازی ملی را دارد.
 

 

 

شرح بازی:
 

 

ملی پوشان ایران موفق شدند پس از یک نیمه سرد، در 45 دقیقه دوم بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارند و 2 بار دروازه حریف را باز کنند و در نهایت با پیروزی به کار خود خاتمه دهند.
کارلوس کی روش برای این دیدار از ترکیب عجیبی استفاده کرد و بازیکنان اصلی تیم ملی را به استثنای یکی دو نفر نیمکت نشین کرد و با نفرات ذخیره خود پا به میدان گذاشت. بازی با حملات ایران آغاز شد و از همان ابتدا پیدا بود حتی ذخیره های تیم ملی نیز یک سر و گردن از حریف خود بالاترند. چند حمله پیاپی در 20 دقیقه ابتدایی دروازه حریف زردپوش را با خطرات جدی مواجه کرد اما هیچکدام از آنها سودی برای تیم ملی نداشت تا از میانه های نیمه اول توگویی ها نیز پیش بکشند و راه دروازه ایران را درپیش بگیرند.
دقایق میانی نیمه اول که حاصل آن دو، سه حمله خطرناک برای توگویی ها بود تیم ملی یکی از بی برنامه ترین بازی های خود را به نمایش می گذاشت. یک بازی بی هدف که دقیقا مشخص نبود چه اتفاقی باید در آن بیفتد تا دروازه توگو با خطر روبرو شود. این مدل بازی ایران تا دقایق پایانی انجام گرفت و تنها در دقایق پایانی بازهم از روی ارسال از ضربات ایستگاهی ملی پوشان می توانستند به گل برسند که آن هم به دلیل بی دقتی مهاجمان از دست رفت.
اما همانطور که انتظار می رفت تعویض های کی روش از همان آغاز نیمه دوم شروع شد و او هر 10 دقیقه یک بار، دو بازیکن خود را از زمین بیرون می آورد. تعویض هایی که در نهایت به سود تیم ملی شد و روند حرکتی این تیم را در نیمه دوم برخلاف 45 دقیقه ابتدایی سریع تر کرد. روندی که در نهایت باعث شد تا ملی پوشان ایران دو بار با فرصت طلبی خود به گل برسند و شرایط را برای پیروزی خود مهیا کنند.
سرمربی تیم ملی که می خواست اغلب بازیکنانش را در این بازی گرم کند 17 نفر از آنها را به میدان فرستاد و البته با تفکراتی که داشت در نیمه دوم سعی در هجومی تر کردن تیم داشت تا در نهایت بتواند در برابر حریف کم نام و نشان به برتری برسد و همین اتفاق هم افتاد. البته از بازی خوب تیم مهمان نیز نمی توان گذشت، توگویی ها در این دیدار چند بار تا مرز فروپاشی دروازه ایران پیش رفتند اما در نهایت موفق به این کار نشدند تا به عنوان تیم بازنده زمین را ترک کنند.

 

 

 

دقایق حساس

 

دقیقه 2 – اولین حمله خطرناک بازی توسط ملی پوشان کشورمان اتفاق افتاد و شوت محکم وریا غفوری از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه توگو به بیرون رفت.
دقیقه 9 – همکاری مهاجمان ایران توپ را به محوطه جریمه توگو رساند و در این لحظه کریم انصاری فرد که در موقعیت خوبی صاحب توپ شده بود با بی دقتی ضربه خود را از بالای دروازه به بیرون زد.
دقیقه 23 – توگویی ها که تا این دقیقه از بازی حرفی برای گفتن نداشتند توسط اورتگا صاحب شدند و این بازیکن نیز ارسال خطرناکی روی دروازه ایران کرد که با پرش  لک مهار شد.
دقیقه 24 – یک بار دیگر تیم مهمان دروازه ایران را با خطر مواجه ساخت و شوت از راه دور ماتیو دوسوی از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.
دقیقه 32 – ارسال کرنر از سوی توگویی ها روی دروازه ایران خطرساز شد اما لک این توپ را از آن خود کرد.
دقیقه 35 – بازیکنان ایران که در این دقایق برنامه ای برای باز کردن دروازه توگو ندارند توپ را به کاوه رضایی رساندند و او نیز میان مدافعان حریف وارد محوطه جریمه شد که در این لحظه با برخورد با مدافع حریف نقش بر زمین شد اما داور اعتقادی به خطا نداشت تا این فرصت از دست ملی پوشان ایران برود.
دقیقه 37 – تیم مهمان که هر از گاهی حمله خطرناکی روی دروازه ایران تدارک می بیند در این لحظه با ارسال از کناره چپ دروازه ایران را به شدت تهدید کرد اما سیو به موقع لک این توپ را هم از دروازه ایران دور کرد.

دقیقه 48 – اولین خطر نیمه دوم توسط تیم مهمان صورت گرفت و ارسال بازیکنان توگو روی دروازه ایران خطرساز شد اما بازهم لک این توپ را مهار کرد.
دقیقه 49 – ملی پوشان ایران در این دقیقه می توانستند دروازه توگو را باز کنند اما شوت محکم انصاری فرد از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.
دقیقه 66 – شوت راه دور و خطرناک لابا با اختلاف کمی از بالای دروازه ایران به بیرون رفت.
دقیقه 68 – یک شوت خطرناک دیگر از سوی توگویی ها و این بار کوفی فرانکو دروازه ایران را به شدت تهدید کرد اما ضربه این بازیکن با برخورد به مدافعان ایران راهی کرنر شد.
منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1396/07/14 12:47
سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 311 نفر

کل بازديد : 6439937 نفر

بازديد امروز :  855 نفر

بازديد ديروز :  6627 نفر

کل اعضاء :  2409 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.