صفحه اصلی | راهنما
Header
امروز : چهارشنبه 26 دی 1397 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 9798- دوره هجدهم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
311615سپاهان1
311115پرسپولیس2
311115پدیده خراسان3
26915تراکتورسازی4
251215استقلال تهران5
19215پارس جنوبی جم6
18-515فولاد خوزستان7
17-415سایپا8
16-115پیکان9
16-315نساجي مازندران10
16-515صنعت نفت آبادان11
15-515نفت مسجد سلیمان12
14-215ماشين سازي تبريز13
13-615ذوب آهن14
10-1915سپیدرود رشت15
6-1115استقلال خوزستان16
تبلیغاتمنبع عکس :

اس.خوزستان 0(4)- تراکتورسازی 0 (3)

تیم استقلال خوزستان با پیروزی مقابل حریف تبریزی به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرد تا در انتظار بازی با یکی از تیم های استقلال، نفت آبادان یا خونه به خونه باشد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که تراکتور با اخراج حاتمی ده نفره شده بود در نیمه دوم وقت اضافی به یک پنالتی رسید؛ اما پنالتی ایران پوریان را شیخ ویسی  مهار کرد تا بازی به ضربات پنالتی برود و در آنجا نیز یک مهار پنالتی دیگر از سوی دروازه بان استقلال خوزستان باعث صعود این تیم شد. در تراکتور محمدرضا مهدی زاده و محمدرضا آزادی دو بازیکن جوان ضربات خود را هدر دادند و محمد ایران پوریان، مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر، در استقلال خوزستان هم کلدو مارینی، سلمان بحرانی، میثم دورقی، علیرضا زندوی پنالتی های خود را گل کردند.

 

 

 

ترکیب استقلال خوزستان 


وحید شیخ ویسی، ابوالفضل علایی، عقیل کعبی، علیرضا زندوی، محمد امین آرام طبع، حکیم نصاری، میثم دورقی، یونس دلفی، سعید زارع( 7 سلمان بحرانی)، جونیور مارینی و وحید نامداری(103 علیرضا دغاغله)
سرمربی: عبدالله ویسی

 


ترکیب تراکتورسازی 


فرزین گروسیان، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده، رضا شربتی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی( 117 محمد ابراهیمی)، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان، امید عالیشاه( 96 محمدرضا آزادی) و فرزاد حاتمی.
سرمربی: یحیی گل محمدی

 

 

اخطار:

 

یونس دلفی(4)- عقیل کعبی (14)- محمد امین آرام طبع (77) از استقلال خوزستان

مهدی کیانی(43) از تراکتورسازی

 

 

اخراج:

 

فرزاد حاتمی (94)

 

 

شرح بازی:

 

دیدار دو تیم در نیمه اول را در مجموع می توان پایاپای ارزیابی کرد، اما شاگردان یحیی گل محمدی کنترل بیشتری بر توپ و میدان داشتند و شاگردان عبدالله ویسی بیشتر سعی در استفاده از فاکتور سرعت در ضدحملات و همینطور ضربات ایستگاهی داشتند. هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند که البته بدشانسی مانع این شد تا در این مسابقه شاهد گل باشیم و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در نیمه دوم اصلا بازی خوبی از دو تیم شاهد نبودیم و تنها ضربه مارینی که به دیرک دروازه زده شد، مهم ترین اتفاق بازی بود تا دیدار دو تیم به وقت های اضافه کشیده شود. در وقت های اضافی هم همین روند ادامه داشت و تیم استقلال خوزستان با وجود اینکه یک یار بیشتر داشت، دست به آب و آتش نمی زد. در دقیقه 113 وقت های اضافی حرکت اسماعیلی فر یک پنالتی برای تراکتورسازی به ارمغان آورد؛ ولی ایران پوریان این فرصت مسلم را از دست داد تا علیرغم التهاب بازی در دقایق پایانی تعیین نتیجه به وقت های اضافی کشیده شود.

 

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 2: شوت آرام، اما خطرناک زندوی مهاجم استقلال خوزستان با فاصله بسیار کمی از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 17: ضربه حکیم نصاری از پشت محوطه جریمه خطرناک زده شد، ولی گروسیان توپ را با واکنشی خوب به کرنر فرستاد.

دقیقه 18: ضربه وحید نامداری روی کرنر ارسالی با فاصله کمی راهی اوت شد.

دقیقه 19: تکل ابوالفضل اعلایی روی پای اسماعیلی فر مانع از ادامه حرکت این بازیکن و ایجاد یک موقعیت خوب شد.

دقیقه 30: اشتباه ایران پوریان و توپ ربایی بحرانی موقعیت خوبی برای استقلال خوزستان ایجاد کرد که البته جایی نرسید و ضربه بحرانی پس از برخورد به خودش راهی اوت شد.

دقیقه 41: ارسال زیبای احسان پهلوان از سمت راست خط دفاعی تراکتورسازی با پاس دقیق مهدی مهدی پور به اسماعیلی فر رسید، ولی ضربه سنگین این بازیکن با اختلاف بسیار کمی از زاویه مخالف راهی اوت شد.

دقیقه 64: ضربه امید عالیشاه با فاصله دو سه متری از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 69: مارینی بازیکن برزیلی تیم استقلال خوزستان روی یک ضربه ایستگاهی و پاس دقیق حکیم نصاری توپ را به دیرک افقی دروازه کوبید و در برگشت هم ضربه آکروباتیک وحید نامداری راه به جایی پیدا نکرد.

دقیقه 83: ضربه امید عالیشاه از داخل محوطه جریمه زده شد که پرقدرت، اما بی دقت راهی اوت شد تا شاهد مهم ترین صحنه شاگردان یحیی گل محمدی در نیمه دوم بازی باشیم.

دقیقه 85: شوت بی دقت یونس دلفی با فاصله زیاد از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 108: اشتباه ابوالفضل اعلایی و غفلت او در واگذاری توپ به شیخ ویسی باعث شد تا پهلوان به سمت توپ حرکت کند و به آرامی به توپ ضربه بزند، اما ضربه او قدرت کافی را نداشت و مدافعین پس از عبور توپ از شیخ ویسی آن را دفع کردند.

دقیقه 114: تیم تراکتورسازی روی یک حرکت عمقی و فرار اسماعیلی فر به پنالتی دست یافت، ولی ایران پوریان موفق نشد این ضربه را به گل تبدیل کند.

دقیقه 116: شوت بازیکنان استقلال خوزستان از پشت محوطه جریمه به مدافع تراکتورسازی برخورد کرد که بازیکنان این تیم معتقد بودند داور باید نقطه پنالتی را اعلام می کرد، ولی زاهدی فر اعتقادی به این موضوع نداشت.

 

 

 

بهترین بازیکن


وحید شیخ ویسی گلر تیم استقلال خوزستان بی شک بهترین بازیکن میدان بود. شیخ ویسی در دقیقه 113 پنالتی ایران پوریان را مهار کرد و در ضربات پنالتی نیز یکی از ضربات را دفع کرد تا شاگردان ویسی به نیمه نهایی جام حذفی راه پیدا کنند.

 

 

اتفاق ویژه


در دقایق انتهایی بازی داور مسابقه یک پنالتی به سود تیم تراکتورسازی اعلام کرد که به گل تبدیل نشد. بلافاصله بعد از این صحنه شاگردان ویسی با شوتی از پشت محوطه جریمه دروازه گروسیان را تهدید کردند که توپ در میان راه به مدافع تراکتورسازی برخورد کرد. بازیکنان تیم استقلال خوزستان به شدت معتقد به پنالتی بودند، ولی داور اعتقادی به این موضوع نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

 

 

در حاشیه:

 

* در ابتدای بازی یک دقیقه سکوت به دلیل درگذشت داور پیشکسوت فوتبال، صالحی برگزار شد.
* محمد آرام طبع مدافع سابق پرسپولیس در این دیدار از ابتدا وارد میدان شده و برای آبی پوشان خوزستانی بازی می کند.

* در دقایق ابتدایی نیمه اول این مسابقه سعید زارع به دلیل آسیب دیدگی جای خود را به سلمان بحرانی داد تا ویسی اولین تعویض خود را خیلی زود انجام دهد.

* موسی کولیبالی که مطالبات خود را هنوز از استقلال خوزستان دریافت نکرده با حالت قهر ایران را ترک کرده و در این دیدار حضور ندارد.

* رضا شربتی، امید عالیشاه، احسان پهلوان، مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر بازیکنان جدید تراکتورسازی هستند که با صلاحدید یحیی گل محمدی از ابتدا در این دیدار راهی میدان شده اند.

* در نیمه دوم دیدار شاهد بازی محتاطانه ای از سوی هر دو تیم هستیم و به همین دلیل بازی زیبایی را شاهد نیستیم.

* در طول نیمه دوم بارها مصدومیت های بازیکنان دو تیم باعث ایجاد توقف در بازی شده است و این موضوع نیز یکی از دلایل عدم ارائه یک بازی تماشاگرپسند از سوی دو تیم است.

* حدود 400 هوادار این مسابقه را در ورزشگاه غدیر اهواز تماشا می کنند.

* در وقت های اضافی این دیدار فرزاد حاتمی که قصد زدن ضربه را داشت، با بی احتیاطی به صورت آرام طبع زد که داور بلافاصله مهاجم قرمزپوشان را با کارت قرمز جریمه کرد.

* محمد آرام طبع پس از مداوا به زمین بازی بازگشت تا آماده دو وقت 15 دقیقه ای شود.

* فرزاد حاتمی که در ثانیه های انتهایی نیمه دوم اخراج شد قصد داشت بازی را از روی سکوها دنبال کند که ناظرین بازی مانع از این کار شدند و او را به رختکن هدایت کردند.

* داور مسابقه یک دقیقه وقت اضافه برای 15 دقیقه اول وقت های اضافی درنظر گرفته است.
منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1396/09/28 19:30
سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 198 نفر

کل بازديد : 7607669 نفر

بازديد امروز :  878 نفر

بازديد ديروز :  577 نفر

کل اعضاء :  2411 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.