صفحه اصلی | راهنما
Header
امروز : یکشنبه 5 اسفند 1397 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 9798- دوره هجدهم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
382018سپاهان1
381419پرسپولیس2
381219پدیده خراسان3
331318تراکتورسازی4
311718استقلال تهران5
25-519فولاد خوزستان6
24219پارس جنوبی جم7
21-119ماشين سازي تبريز8
21-319نساجي مازندران9
19-518پیکان10
19-619صنعت نفت آبادان11
18-416سایپا12
17-919نفت مسجد سلیمان13
14-616ذوب آهن14
12-2419سپیدرود رشت15
7-1519استقلال خوزستان16
تبلیغاتمنبع عکس :

الدحیل 3- ذوب‌آهن 1

در مقابله با تیم الدحیل یا لخویای سابق، شاگردان امیر قلعه نویی در حالی که نیمه اول را به سود خود به پایان رسانده بودند در نیمه دوم و با فرصت طلبی مهاجمان حریف و اشتباهات بازیکنان خودی نتیجه نهایی بازی را از دست دادند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که ذوب آهنی ها در نیمه اول بازی بابرنامه ای به انجام رسانده بودند و توانستند به دروازه حریف دست پیدا کنند. در نیمه دوم و به دلیل دفاع بیش از حد خود و فشار شدید مهاجمان حریف بالاخره زمام امور را از دست خود رها شدن دیدند و در دقایق کوتاهی سه بار دروازه خود را باز شده دیدند تا در نهایت با شکست تلخی اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان به پایان برسانند.هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2018، دوشنبه 23/11/96، ساعت 16:45، ورزشگاه عبداله بن خلیفه

داور: ساتو ریوجی(ژاپن)                            کمک ها: ساچارا تورو، یاماتوشی هیروشی (ژاپن)

 

 


 

الدحیل قطر: 

 

 • کلود امین
 • محمد موسی
 • لوکاس مندز
 • بسام هشام
 • کریم بوضیاف(31 سلطان البرک) 
 • علی عفیف
 • مراد ناجی
 • نام تائه هی
 • علی المعز(68 اسماعیل محمود)
 • یوسف المساکنی
 • یوسف العربی

سرمربی: جمال بلماضی  

 

 

ذوب آهن ایران:

 

 • رشید مظاهری
 • خالد شفیعی
 • وحید محمدزاده
 • میلاد فخرالدینی
 • حمید بوحمدان
 • جرج ولسیانی
 • قاسم حدادیفر(73 اکبر ایمانی)
 • سیدمحمدرضا حسینی
 • بختیار رحمانی(66 ربیع عطایا)
 • مرتضی تبریزی(77 مهدی رجب زاده)
 • کی روش استنلی

سرمربی: امیر قلعه نویی

 

 

کارت زرد:

 

بسام هشام(3+45)- نام تائه هی(68)  از الدحیل
استنلی کی‌روش(4) از ذوب آهن

 

 

شرح گل‌ها:


الدحیل 0 ذوب آهن 1(دقیقه 13، استنلی کی‌روش): حرکت تند و تیز ذوبی ها بازیکنان قطری را غافلگیر کرد و ارسال بلند هافبک ذوبی ها با چند ضربه سر به تبریزی رسید و او نیز با ضربه سر تیرک دروازه الدحیل را به لرزه درآورد و توپ بازگشتی را نیز استنلی کی‌روش موفق شد با ضربه ای سر و شیرجه ای دروازه حریف را باز کند.

 

 

 

الدحیل 1 ذوب آهن 1(74، کریم بودیاف): فشار بیش از حد قطری ها بالاخره در این دقیقه نتیجه داد شوت محکم مساکنی به زیبایی توسط مظاهری دفع شد اما ضربه ریباند را بودیاف تبدیل به گل کرد. گلی که با اشتباه محرز مدافعان ذوب آهن به حریف تقدیم شد. 


الدحیل 2 ذوب آهن 1(76، کریم بودیاف): تنها دو دقیقه پس از باز شدن دروازه ذوبی ها، یک ارسال دیگر بازهم با تعلل بازیکنان ذوب آهن به بودیاف رسید تا او با پروازی بلند توپ را با ضربه سر وارد دروازه ذوبی ها کند.

 

الدحیل 3 ذوب آهن 1(84، مساکنی): مدافعان ذوب آهن اشتباهات مرگبار خود را در این دقیقه تکمیل کردند و با کمترین مزاحمت برای بازیکنان حریف، موقعیتی استثنایی برای الدحیلی ها به وجود آوردند و در نهایت مساکنی با ضربه ای دقیق سومین گل تیم میزبان را به ثمر رساند.

 

 

شرح بازی: 


ذوبی ها در حالی که می توانستند با امتیاز قطر را به سوی ایران ترک کنند در نهایت با شکست به کار خود پایان دادند تا اولین سه امتیاز خود را از دست بدهند. 
بازی با حملات نصفه و نیمه دو تیم در ابتدای بازی آغاز شد و شاگردان هر دو مربی به دنبال دست یافتن به میانه میدان بودند که در این میان ذوبی ها عملکرد بهتری از حریف داشتند و توانستند به گل برتری نیز دست پیدا کنند. هرچند پس از این گل آنها یکی دو حمله مهم دیگر نیز روی دروازه حریف خود داشتند اما در نهایت موفق به دبل کردن نشدند. در طرف دیگر قطری ها سعی در آزمودن شانس خود برای باز کردن دروازه ذوب آهن داشتند که دو سه بار با سوپرواکنش های رشید مظاهری به بار ننشست. 
در نیمه دوم اما اوضاع به گونه ای دیگر پیشرفت و از همان دقایق ابتدایی حملات الدحیل روی دروازه ذوبی ها آغاز شد و فشار بیش از اندازه این تیم دفاع صرف ذوبی ها باعث بالا رفتن ضریب خطا در مدافعان تیم مهمان شد و همین موضوع نیز باعث شد تا طی سه اشتباه فاحش دروازه ذوبی ها باز شود و مشکلی که در دیدارهای اخیر برای این تیم مسئله ساز شده بود در این د یدار نیز گریبان این تیم را بگیرد و در نهایت موجبات اولین شکست آسیایی ذوبی ها را فراهم آورد.

 

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 5: شوت قدرتمند عفیف بازیکن تیم الدحیل با فاصله از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 14: یک دقیقه پس از گلزنی ذوبی ها حمله سریع قطری ها انجام گرفت اما ضربه ارسالی این تیم با ضربه سر کی روش از روی دروازه ذوبی ها دور شد. 
دقیقه 18: خطای بوحمدان، چسبیده به محوطه جریمه یک ضربه ایستگاهی به الدحیل داد. ضربه فنی بازیکن قرمز پوش از این ضربه ایستگاهی دروازه ذوبی ها را به شدت با خطر روبرو کرد اما واکنش استثنایی رشید مظاهری مانع از ورود توپ به دروازه خودی شد. 
دقیقه 22: یک موقعیت دیگر برای ذوبی ها در این دقیقه شکل گرفت اما ضربه خوب کی روش با واکنش امین لکومته مهار شد.

دقیقه 36: ارسال مراد ناجی از کناره چپ خط دفاعی ذوبی ها با ضربه سر خطرناک یوسف العربی دروازه ایرانی ها را تهدید کرد اما این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت. 
دقیقه 46: اولین حمله بازی در نیمه دوم توسط ذوبی ها شکل گرفت اما پرتاب بلند اوت توسط خالد شفیعی و ضربه سر وحیدزاده توسط مدافعان قطری دفع شد.

دقیقه 53: فشار قطری ها با یک شوت خطرناک دروازه ذوبی ها را به خطر انداخت اما با وجود به زمین خوردن توپ، گلر ملی پوش ذوبی ها باز هم با یک واکنش دیدنی و به موقع دیگر، توپ را به کرنر فرستاد. 
دقیقه 56: حمله ذوبی ها در حالی که پس از برخورد به دست مدافع الدحیل مشکوک به پنالتی بود با شوت محکم حسینی دروازه حریف را تهدید کرد اما این ضربه از بالای دروازه به بیرون رفت. 
دقیقه 70: حرکت تند و تیز الدحیلی ها که در این دقایق روی دروازه ذوبی ها خیمه زده اند چیزی نمانده بود تا دروازه ذوبی ها را باز کند اما این توپ راهی به دروازه این تیم نیافت.

 

 

بهترین بازیکن:


کریم بودیاف بهترین بازیکن این دیدار بود. در شرایطی که تیم قرمز پوش با یک گل از حریف خود عقب بود دو فرصت طلبی از این مهاجم دو گل حیاتی برای قطری ها به دنبال داشت. 
البته در میان ذوبی های حاضر در میدان نیز باید از رشید مظاهری نام برد. با وجود اینکه او سه بار دروازه خود را باز شده دید اما بارها با واکنش های استثنایی مانع از باز شدن بیشتر دروازه تیمش شد.

 

اتفاق ویژه:


اشتباهاتی که ذوب آهن در دیدار امروز داشت در بازی های اخیر این تیم در لیگ برتر نیز به چشم می آمد. مدافعان ذوب آهن با سه گلی که ذوبی ها در اولین بازی مرحله گروهی دریافت کردند مرتکب اشتباهات فاحشی شدند تا این تیم نتواند از تنها گل خود دفاع کند و در نهایت با شکست بازی را به اتمام برساند.
منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1396/11/23 22:07
سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 134 نفر

کل بازديد : 7676365 نفر

بازديد امروز :  166 نفر

بازديد ديروز :  1489 نفر

کل اعضاء :  2411 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.