صفحه اصلی | راهنما | به کانال تلگرام ما بپیوندید
Header
امروز : چهارشنبه 9 مهر 1399 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 9899- دوره نوزدهم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
672930پرسپولیس1
532430استقلال تهران2
51930فولاد خوزستان3
50830تراکتور4
491730سپاهان5
46230شهر خودرو6
41-430صنعت نفت آبادان7
38230نفت مسجد سلیمان8
38-230نساجي مازندران9
33-730گل گهر سيرجان10
31-1230ماشين سازي تبريز11
30-830ذوب آهن12
29-630پیکان13
29-1130سایپا14
27-1030پارس جنوبی جم15
22-3130شاهین بوشهر16
تبلیغات


منبع عکس :

پرسپولیس 1- نساجی 0 و صدرنشینی نیم فصل

تک گل وحید امیری تا پایان بازی باقی ماند تا پرسپولیس با ثبت یک کلین شیت دیگر توسط رادوشوویچ، به پیروزی ارزشمندی در مقابل نساجی برسد و صدرنشین شود.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان تهران و قائم شهر در دیداری حساس و معوقه به مصاف هم رفتند. در نیمه اول شاگردان گابریل کالدرون نمایش بهتری داشتند و توانستند با گل دقیقه 35، برنده به رختکن بروند. اما در نیمه دوم نساجی بازی را بهتر آغاز کرد و همین شروع خوب با ده نفره شدن پرسپولیس همراه شد تا بازی کاملا در اختیار شاگردان رضا مهاجری باشد. اما باوجود سلطه 45 دقیقه ای بر مسابقه، در پایان این پرسپولیسی ها بودند که جشن و شادمانی را در مقابل هواداران پرتعداد خود برگزار کردند.


معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر؛ جمعه: 98/10/06 ؛ ساعت 16:30
استادیوم: آزادی/ تماشاگر : 40 هزار نفر
داور: مرتضی منصوریان/ کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و داریوش صابرمطلق؛ داور چهارم: پوریا زحمتی؛ کمک داوران پشت دروازه: میثم حیدری و سید مهدی مرجان‌زاده/ ناظر داوری: مسعود مرادی.


پرسپولیس


بوژیدار رادوشوویچ
محمد حسین کنعانی‌زادگان
شجاع خلیل‌زاده
مهدی شیری
محمد انصاری
محسن ربیع خواه
احمد نوراللهی
بشار رسن(85 - سید جلال حسینی)
مهدی ترابی(77- سیامک نعمتی)
وحید امیری
علی علیپور(89 -  فرشاد احمدزاده)


سرمربی: گابریل کالدرون


نساجی مازندران


علیرضا حقیقی
مجتبی بیژن
حامد شیری
احسان قهاری
مجتبی ممشلی
سید محمد میری
محمدعرفان معصومی
علی‌اصغر عاشوری
حسین زامهران(81 - محمد جواد جلالیان)
رحمان جعفری (87- محمد قاضی)
محمد عباس زاده (56- محمد مهدی نظری)


سرمربی: محمدرضا مهاجری

 

اخطار:

 

محسن ربیع خواه (40) و (58) از پرسپولیس

 

رحمان جعفری(53) حسین زامهران(61) محمد میری(68) عرفان معصومی(74) از نساجی

 

کارت قرمز:


محسن ربیع خواه (58) از پرسپولیس

 

شرح گل:

 

پرسپولیس 1 - نساجی 0 (وحید امیری- دقیقه 34): سانتر علی علیپور از داخل محوطه جریمه در مقابل دروازه به وحید امیری رسید و ضربه سر او باعث شد تا سرخپوشان پیش بیفتند.

 

شرح بازی:

 

هر دو تیم با رویکردی هجومی وارد زمین شدند اما توپ و میدان اغلب در اختیار پرسپولیسی ها بود. بازیکنان نساجی تلاش داشتند تا با ضد حملات به پرسپولیس ضربه بزنند اما خط دفاعی سرخپوشان مانع از این کار می شد. در یک سوم میانی نیمه اول بازیکنان پرسپولیس حملات زیادی را انجام دادند اما برای گلزنی تا دقیقه 35 صبر کردند تا این که سانتر علی علیپور با ضربه امیری تبدیل به گل شد. پس از گل بازی با آرامش بیشتری دنبال شد و در نهایت نیمه اول با برد یک گله پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه دوم نساجی نمایش هجومی تری را ارائه کرد. شاگردان رضا مهاجری قصد داشتند با انتقال توپ به کناره ها خطرساز شوند و اتفاقا چند بار هم به این شکل دروازه پرسپولیس را تهدید کردند اما واکنش های رادوشوویچ مانع از گلزنی نساجی شد. در ادامه اخراج محسن ربیع خواه، شرایط را برای پرسپولیس سخت کرد. نکته جالب این که گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخ ها پس از این اخراج، تیمش را تدافعی کرد و با آوردن سیامک نعمتی، سیدجلال حسینی و فرشاد احمدزاده، ترجیح داد تا به دفاع از یک گل خود بپردازد. در پایان نیز عملیات سرخ ها موفقیت آمیز بود و قرمزهای تهرانی از سد تیم قائمشهری گذشتند و به صدر رسیدند.

 

 

بهترین بازیکن:

 

بازی با پیروزی پرسپولیس خاتمه یافت اما بهترین بازیکن سرخ ها عناصر هجومی این تیم نبود. شجاع خلیل زاده و بوژیدار رادوشوویچ با ارائه نمایشی بسیار خوب، به این برد مهم کمک کردند و اجازه گلزنی را به بازیکنان نساجی ندادند. رادو چند مهار فوق العاده داشت و شجاع نیز عملکرد خوبی را از خود نشان داد و البته دیگر بازیکنان دفاعی هم قابل قبول ظاهر شدند. در تیم نساجی میری عملکرد خوبی داشت. او با سرعت خود خط دفاعی پرسپولیس را آزار داد و البته بدشانس بود که ضرباتش به دروازه رادوشوویچ راه نیافتند.

 

اتفاق ویژه:

 

دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی هیجان و جذابیت زیادی داشت اما اتفاق ویژه، اخراج ربیع خواه و مصدومیت سیامک نعمتی بود. در ابتدای نیمه دوم، ربیع خواه که نقشی کلیدی در فرآیند دفاعی پرسپولیس داشت، از زمین بازی اخراج شد تا کار برای سرخ ها سخت شود. در آخرین دقایق نیز سیامک نعمتی که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده بود، مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد و پرسپولیس بازی را 9 نفره به پایان رساند! هنوز از جزئیات مصدومیت نعمتی خبری در دسترس نیست.


لحظات حساس


دقیقه 7: سانتر بشار رسن در سمت چپ به وحید امیری رسید و او توپ را به محمد انصاری رساند. ارسال انصاری پس از دفع توپ به بشار رسید اما ضربه این بازیکن عراقی را حقیقی به راحتی گرفت.

دقیقه 14: شوت بازیکنان نساجی در اختیار رادوشوویچ قرار گرفت تا او اولین سیو خود را ثبت کند.

دقیقه 22: شوت محمد عباس زاده از پشت محوطه جریمه به شکلی خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 29: علی علیپور در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد و پس از یک سر توپ شوتزنی کرد که علیرضا حقیقی توپ را گرفت.
دقیقه 31: شوت مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه به شکلی خطرناک روانه دروازه شد اما حقیقی توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 32: این بار سانتر از روی نقطه کرنر باعث ایجاد موقعیت برای پرسپولیس شد ولی ضربه سر نوراللهی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

دقیقه 55: اشتباه مدافعان پرسپولیس باعث شد تا عباس زاده در موقعیت گلزنی قرار گرد. او ضربه سر را زد اما توپ با بدشانسی به بیرون رفت.

دقیقه 64 : سانتر بازیکنان نساجی از روی نقطه کرنر با ضربه سر مجتبی بیژن همراه شد اما رادو به زیبایی توپ را مهار کرد.

دقیقه 89: بازیکنان نساجی که بازی را در اختیار دارند، با شوت قاضی دروازه پرسپولیس را تهدید کردند اما این ضربه هم به بیرون رفت.


در حاشیه

 

* بهرام افشاری که در پایتخت 6 نقش بهتاش را دارد، پیش از بازی در درون دروازه نساجی حاضر شد تا چند سکانس از فیلم پایتخت فیلم برداری شود.

* بیش از 30 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

* هواداران دو تیم به شکلی مشترک یاد هادی نوروزی را در دقیقه 24 زنده نگه داشتند.

* در لحظه تعویض محمد عباس زاده پرسپولیسی ها او را مورد تشویق قرار دادند.

* برخورد شجاع خلیل زاده و محمد مهدی نظری خطا تشخیص داده نشد و داور کرنر اعلام کرد تا شجاع به شدت معترض شود.

* هواداران تیم پرسپولیس پس از اخراج محسن ربیع خواه به شدت علیه داور شعار دادند.

* بعد از این که ربیع خواه از رمین بیرون رفت، کالدرون با اشاره به احمد نوراللهی از او خواست در پست هافبک دفاعی نقش آفرینی کند.

* برخورد شجاع خلیل زاده با مهاجم نساجی منجر به مصدومیت شجاع شد. او که به نظر از ناحیه دندان آسیب دیده بود، با کمک هم تیمی ها از زمین بلند شد و بازی را ادامه داد.

* برخوردهای متوالی و خطاهای پرتعداد سبب شده تا در این لحظات بازی با وقفه روبرو شود. هواداران پرسپولیس نیز به داور معترض هستند.

* محمد قاضی یکی دیگر از بازیکنان سابق پرسپولیس است که امروز در مقابل سرخ ها بازی می کند. ورود او به زمین با استقبال طرفداران همراه نشد.

* سیدجلال حسینی به عنوان هافبک دفاعی نقش آفرینی می‌کند. این نخستین باری است که او از قلب دفاعی جدا شده و بازی در پست جدید را تجربه می کند.

* فرشاد احمدزاده در کنار زمین خود را گرم می‌کند. عجیب است که کالدرون تک مهاجم تیمش را بیرون آورد و یک وینگر به زمین فرستاد.

* سیامک نعمتی که دقایقی پیش وارد زمین شده بود، با مصدومیت از ناحیه عضله پشت پا مواجه شده است و باید از زمین بیرون رود. باتوجه به انجام هر سه تعویض، حالا سرخ ها 9 نفره باید ادامه دهند.

* پس از این که داور وقت اضافی را 4 دقیقه اعلام کرد، نیمکت نساجی به داور حمله ور شد. آن ها اعتقاد دارند باید بیشتر از این وقت اضافی گرفته می شد.

* پس از مهار توپ نساجی چی ها در محوطه جریمه در دقیقه 93، رادوشوویچ زبان خود را بیرون آورد تا به شکلی جالب واکنش نشان دهد. هواداران نیز یک صدا او را تشویق کردند.

* پس از سوت پایان، نظری به سراغ داور رفت و اعتراض خود را نشان داد. سپس همه به این اعتراض پیوستند!

* گابریل کالدرون به شکلی ویژه این پیروزی را جشن گرفت و البته در پایان دور افتخار هم زد. باتوجه به عدم دریافت مطلبات و تهدید به جدایی، شاید این به نوعی خداحافظی با هواداران هم باشد.
منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1398/10/10 02:20
سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 279 نفر

کل بازديد : 10656784 نفر

بازديد امروز :  2799 نفر

بازديد ديروز :  5577 نفر

کل اعضاء :  2415 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.