صفحه اصلی | راهنما
Header
امروز : یکشنبه 11 خرداد 1399 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 9899- دوره نوزدهم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
472121پرسپولیس1
371521سپاهان2
37621تراکتورسازی3
361720استقلال تهران4
35321شهر خودرو5
33620فولاد خوزستان6
33-121صنعت نفت آبادان7
28321نفت مسجد سلیمان8
27-221ماشين سازي تبريز9
22-621ذوب آهن10
20-421پارس جنوبی جم11
20-1121نساجي مازندران12
19-721گل گهر سيرجان13
19-921سایپا14
16-2121شاهین بوشهر15
15-1021پیکان16
تبلیغات

منبع عکس :

الهلال 2 - شهرخودرو صفر

الهلالی ها با دو گل کاریو و گومیس توانستند اولین سه امتیاز در لیگ قهرمانان آسیا 2020 را به دست بیاورند.

به گزارش "ورزش سه"، شهرخودرویی ها پس از برتری در دو دیدار مرحله حذفی، امشب در اولین دیدار خود در مرحله گروهی برابر تیم پرستاره الهلال قرار گرفتند و در دیداری که حملات متعدد ستاره های میلیون دلاری عربستانی دروازه آنها را بارها با تهدید روبرو کرد در نهایت با دو گل مغلوب حریف شدند.

 

هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، دوشنبه  21/11/98، ساعت 18:10، ورزشگاه الوصل امارات
 

 

الهلال عربستان:


عبدالله معیوف، عبدالله حافظ، عبدالله العلیان، جانگ هیون سو، یاسر الشهرانی(90 علی هادی)، عبدالله عطیف(79 کانو)، سلمان فرج، سباستین جووینکو، سالم الدوساری، کاریلو(88 نواف العبید) و گومیس


سرمربی: لوچسکیو

 

شهرخودرو ایران:


سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، محمد فرامرزی، حسن جعفری(78 محمد آقاجانپور)، اکبر صادقی، میلاد سرلک، سعید صادقی، امین قاسمی‌ نژاد، حسین مهربان(63 محمدرضا خلعتبری) و محمد قاضی(82 میروسلاو اسلاووف)


سرمربی: مجتبی سرآسیایی

 

 

کارت زرد:

 

علی نعمتی(57) از شهرخودرو ایران

 

شرح گل‌ها:

 

الهلال عربستان 1 شهرخودرو ایران 0 (دقیقه 45، آندره کاریو) : بازیکن خارجی الهلالی ها در این دقیقه با شوتی غافلگیر کننده دروازه نماینده ایران را باز کرد. ضربه آندره کاریو با برخورد به مدافع شهرخودرو از بالای سر دیگر بازیکنان این تیم و فراتر از دستان سیدمهدی رحمتی وارد دروازه شهرخودرو شد.

 

الهلال عربستان 2 شهرخودرو ایران 0 (دقیقه 69، گومیس) : حرکت دیدنی آندره کاریو، هافبک پرویی الهلالی ها با جاگذاشتن چند مدافع تیم شهرخودرو در کنار خط عرضی زمین، با یک پاس کات بک، گومیس را صاحب توپ کرد و این مهاجم نیز توانست دروازه شهرخودرو را برای دومین بار باز کرد. 

 

بهترین بازیکن:

 

با دیدن این دیدار طبیعی است که باید ستاره های میلیون دلاری تیم عربستانی را به عنوان بهترین بازیکنان زمین معرفی کنیم. آندره کاریو، هافبک پرویی الهلالی ها در این دیدار یک بار تیرک دروازه شهرخودرو را لرزاند، یک گل وارد دروازه این تیم کرد و پاس گل دوم را مهیا کرد. او قطعا بهترین بازیکن دیدار امروز بود. 

 

سباستین جووینکو هم در این دیدار بارها و بارها با شوتهای خطرناک خود دروازه شهرخودرویی ها را با خطر روبرو کرد اما در نهایت موفق به باز کردن دروازه تیم ایرانی نشد. او در دقایق زیادی از بازی نیز با حرکات انفجاری در میان مدافعان تیم شهرخودرو، شرایط را برای حملاتی خطرناک روی دروازه این تیم آماده می کرد. 

 

در تیم شهرخودرو نیز باید از سیدمهدی رحمتی به عنوان بهترین بازیکن نام برد. دروازه بان باتجربه مشهدی ها بارها با سیوهای دیدنی خود از ورود توپ به دروازه خود جلوگیری کرد و هر چند دو بار اسیر مهاجمان حریف شد اما در نهایت موفق شد تعداد زیادی از حملات آنها را هم مهار کند. 

 


 

اتفاق ویژه:

 

اولین دیدار تاریخ فوتبال مشهد در سطح آسیا، با تیمی برگزار شد که قهرمان دوره قبلی بود و با استفاده از بازیکنان گران قیمت و شرایط مالی فوق العاده پا به این دوره از رقابت ها گذاشت. رویارویی این دو تیم را می توان ویژه ترین اتفاق این بازی دانست و هرچند مشهدی ها در این بازی نتوانستند به نتیجه ای بهتر از باخت دو بر صفر دست پیدا کنند اما در بسیاری از دقایق بازی موفق شدند با نوع بازی فرصت های متعدد حریف عربستانی را خنثی کنند. 

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 11 – ضربه محکم و دیدنی جووینکو با اختلاف کمی از بالای دروازه سیدمهدی رحمتی به بیرون می رود.

 

دقیقه 17 – یک موقعیت فوق العاده دیگر توسط الهلالی ها به وجود آمد و این بار گومیس فرصتی بسیار عالی به دست آورد که شوت وی از روی خط دروازه با حرکت دیدنی حسن جعفری از روی خط دروازه شهرخودرو دور شد.

 

دقیقه 18 – کرنر الهلالی ها چیزی نمانده بود تا یک فرصت خوب دیگر نصیب این تیم کند اما این ضربه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

دقیقه 24 - سالم الدوساری می توانست در این دقیقه دروازه رحمتی را باز کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف کم از کنار دروازه شهرخودرو به بیرون رفت. 

 

دقیقه 25 - سالم الدوساری در این دقیقه شوت فوق العاده ای روانه دروازه شهرخودرو کرد اما سیدمهدی رحمتی با سیوی دیدنی این موقعیت را مهار کرد. 

 

دقیقه 29 - باز هم یک موقعیت فوق العاده دیگر نصیب تیم الهلال و مهاجم خارجی این تیم شد اما ضربه جووینکو در موقعیتی تک به تک و نزدیک به دروازه با حرکت دیدنی رحمتی مهار شد. 

 

دقیقه 32 - باز هم سباستین جووینکو یک فرصت دیگر برای گلزنی خود ایجاد کرد اما ضربه او توسط مدافعان شهرخودرو بلوکه شد و راهی به دروازه این تیم پیدا نکرد. 

 

دقیقه 34 - شوت محکم و فنی آندره کاریو با برخورد تیرک دروازه شهرخودرو به بیرون از زمین رفت. 

 

دقیقه 36 - حمله دیگری از الهلال و باز هم کاریو، اما این توپ حریف عربستانی نیز راهی به دروازه شهرخودرو پیدا نکرد. 

 

دقیقه 44 - یک کرنر از سوی الهلالی ها روی دروازه تیم مشهدی خطرساز شد اما این توپ هم توسط حسن جعفری برگشت داده شد. 

 

دقیقه 56 - جووینکو با شوت دیدنی خود از پشت محوطه جریمه اولین موقعیت خطرناک نیمه دوم را رقم زد اما این توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت. 

 

دقیقه 59 - سباستین جووینکو باز هم نتوانست از موقعیت استفاده کند و شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. 

 

دقیقه 66 - ارسال الهلالی ها با ضربه آکروباتیک گومیس چیزی نمانده که برای دومین بار دروازه شهرخودرو را باز کند که این اتفاق نیفتاد. 

 

دقیقه 75 - یکی از معدود حملات شهرخودرویی ها با حرکت قاضی ادامه یافت اما ضربه وی که توسط دروازه‌بان الهلالی ها دفع شد با پرچم کمک داور آفساید تشخیص داده شد. 

 

دقیقه 84 - شوتی دیدنی باز هم دروازه تیم مشهدی را با تهدید روبرو کرد اما این توپ خطرناک نیز با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. 

 

دقیقه 86 - یکی از حملات اندک تیم ایرانی دروازه الهلال را با خطر روبرو کرد و شوت محکم قاسمی نژاد از زاویه بسته دروازه بان حریف را به واکنش واداشت. 

 

 

حاشیه:

 

* محمدحسین مرادمند، مدافع میانی شهر خودرویی‌ها به دلیل مصدومیت نمی تواند در این دیدار به میدان برود و فرشاد فرجی جایگزین وی شد.

 

* بازیکنان تیم شهرخودرو از ساعت 16:45 دقیقه به وقت تهران هتل را به مقصد ورزشگاه الوصل امارات ترک کردند تا از ساعت 18:10 بازی برابر الهلال به میدان برند.

 

* الهلالی ها با ترکیب کامل خود، بدون هیچ محروم و مصدومیتی به دیدار تیم شهرخودرو می روند. جووینکو، گومیس، الدوساری و ... همه ستاره های آبی پوش در بازی امروز حاضر هستند.

 

* از آغاز بازی این الهلالی ها بودند که میل به دروازه شهر خودرو کردند و با توجه به قدرت خود حرکت به سوی دروازه حریف ایرانی را آغاز کردند.

 

* حدود 100 هوادار ایرانی روی سکوهای ورزشگاه الوصل حضور یافتند تا به تشویق تیم شهرخودرو بپردازند.

 

* حدود 500 هوادار عربستانی نیز در این بازی حضور یافتند تا به تشویق تیم الهلال بپردازند.

 

* تعدادی از هواداران تیم شهرخودرو از ایران و شهر مشهد به دبی آمدند.

 

* هواداران تیم عربستانی در این دیدار هم به سبک همیشه با یک بلندگو ورزشگاه را روی سر خود گذاشتند.

 

* بلیت های این بازی حدود 400 هزار تومان هزینه داشت.

 

* سکوهای بسیار زیادی در ورزشگاه الوصل در جریان دیدار امروز خالیست.

 

* تا پایان نیمه اول بازی به طور کامل در دست تیم عربستانی بود و می توان گفت شهرخودرویی ها تنها یکی دو بار توانستند به محوطه جریمه برسند. 

 

* شاگردان سرآسیایی از آغاز نیمه دوم برخلاف نیمه اول حملاتی روی دروازه حریف خود تدارک می بینند و آزادتر از نیمه اول بازی می کنند.

 

* تبلیغات روی پیراهن تیم شهرخودرو یکی از عجیب ترین تبلیغاتی بود که در فوتبال ایران دیده شد. 

 

* گل دوم الهلالی ها در حالی به ثمر رسید که تصور می شد پاس کاریو پس از برخورد به مدافع خودی وارد دروازه شهرخودرو شد اما داور میدان و مسئولان برگزار کننده این بازی، زننده گل دوم تیم الهلال را گومیس معرفی کردند.
منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1398/11/22 13:28
سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبوریادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات
آمار سایت
كاربران حاضر: 348 نفر

کل بازديد : 9806001 نفر

بازديد امروز :  4202 نفر

بازديد ديروز :  4933 نفر

کل اعضاء :  2411 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.