صفحه اصلی | راهنما | به کانال تلگرام ما بپیوندید
Header
امروز : دوشنبه 29 دی 1399 | تماس با ما | عضویت در سایت |
ليگ برتر 139900 - دوره بیستم
امتیازتفاضلتعداد بازیتیمردیف
21511صنعت نفت آبادان1
19710استقلال تهران2
19411سپاهان3
16310تراکتور4
16011پیکان5
15410فولاد خوزستان6
15410گل گهر سيرجان7
15011نفت مسجد سلیمان8
13-211سایپا9
1248پرسپولیس10
12-210مس رفسنجان11
12-211آلومینیوم اراک12
12-411شهر خودرو13
9-511نساجي مازندران14
7-511ذوب آهن15
4-1111ماشين سازي تبريز16
تبلیغات






منبع عکس : www.iranianfootball.ir

www.iranianfootball.ir                                                                              قرعه کشی مرحله اول جام حذفی انجام شد

مراسم قرعه کشی مرحله اول جام حذفی ( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، مراسم قرعه کشی مرحله اول جام حذفی با حضور سهیل مهدی مدیر مسابقات، غلامرضا بهروان مشاور سازمان لیگ، امیر حسین روشنک مسئول جام حذفی، مهرداد شفیعی مسئول لیگ دو، امیر حسین فراهانی و احسان خداوردی از کمیته مسابقات به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار شد.

 

سهیل مهدی در ابتدای مراسم اعلام کرد: جام حذفی جام حادثه هاست و  ۲۵ نماینده استانی در این مرحله حضور دارند و در مسابقات جام حذفی نیز تست های کرونا از تیم ها انجام خواهد شد.

امیر حسین روشنک مسئول مسابقات جام حذفی نیز اعلام کرد:  تیم های حاضر در این مسابقات یک ودیعه ۱۰ میلیون تومانی باید ارایه کنند. در این مسابقات تیم ها ۵ تعویض  دارند که در صورت وقت اضافه تعویض ششم هم انجام خواهد شد.

 

براساس قرعه کشی تیم ها حریفان خود را شناختند که در مرحله مقدماتی سه مسابقه به شرح زیر انجام می شود( نام تیم های میزبان اول آمده است.)


زاگرس نشینان بختیاری – شهدای دوکوهه اندیمشک
پیام خراسان جنوبی – ابوذر کنگان

برنده این دو مسابقه در مرحله اول با یکدیگر رقابت خواهند کرد.


هیات فوتبال بانه – فولاد هرمزگان( برنده این مسابقه با تیم شهرداری انزلی که در مرحله اول با قرعه استراحت روبه رو شد بازی خواهد کرد.)

 

مسابقات مرحله مقدماتی در روزهای ۳۰ دی و اول بهمن برگزار می شود. مرحله اول ( مسابقات این مرحله ۵ و ۶ بهمن برگزار می شود.

میعاد پارس آباد اردبیل- پدیده ملکشاهی
ستارگان آژند آذربایجان – ابوذر باشت
  سرخپوشان ساری – کانیاوا اشنویه آذربایجان
داماش پارسه تهران – وحدت البرز
هلال احمر گراش – اتحاد روانسر کرمانشاه
شهرداری برد اسکن – شاهین تهران
سوهان محمد قم – ارمک کیش
پارما یدک اصفهان – سیمان شاهرود
دارایی خرم دره زنجان – استقلال راوی دلیجان

 

گفتنی است که مسابقات مرحله دوم با حضور  تیم های صعود کرده از مرحله اول و تیم های لیگ دسته وم در روز های ۱۸ و ۱۹ بهمن برگزار می شود. مسابقات مرحله سوم با حضور تیم های صعود کرده از مرحله قبل و ۱۸ تیم لیگ یک در روزهای ۶ و ۷ اسفند برگزار می شود. مسابقات مرحله چهارم که مرحله یک سی و دوم جام حذفی است با حضور تیم های لیگ برتری در روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفند ۹۹ برگزار می شود.




منبع خبر : varzesh3.com

تاریخ ارسال خبر : 1399/10/23 21:16

سفارش آگهی

بازیهای تیم ملی ایران
بازیهای باشگاهی داخلی
بازیهای باشگاهی بین المللی
باشگاههای ایران
بازیکنان
مربیان
داوران
آرشیو اخبار

ورود اعضاء :

نام کاربری

کلمه عبور



یادآوری کلمه عبور
عضویت در سایت 
 

تبلیغات




آمار سایت
كاربران حاضر: 136 نفر

کل بازديد : 11279943 نفر

بازديد امروز :  3196 نفر

بازديد ديروز :  2430 نفر

کل اعضاء :  2419 نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به www.iraninanfootball.ir می باشد.